0_Web_Насловна-слајдер0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштествоСостојба на патиштата

Граничниот премин „Богородица“ отворен за сообраќај

Вечерва нешто по 20:00 часот отворен за сообраќај е граничниот премин „Богородица“, што беше затворен откако попладнево во негова близина избувна пожар, потврдија од Министерството за внатрешни работи за МИА.

Back to top button
Close
Close