0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталДописници МКДОпштински вестиПолитика

Градоначалникот на Гостивар позитивен на Ковид-19

Градоначалникот на Општина Гостивар Арбен Таравари соопшти дека е инфициран со корона вирусот.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close