Општински вестиСкопје

Градоначалникот Марин и учениците засадија 700 садници во ОУ „Гоце Делчев“

Дворот на основното училиште „Гоце Делчев“ во Горно Лисиче деновиве стана вистинска зелена оаза.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close