Дописници МКДОпштински вести

Градоначалникот Куртовски за сите основци додели новогодишни пакетчиња

Градоначалникот на општина Маврово и Ростуше, Медат Куртовски, ја продолжи традицијата и на сите основци во општината им додели новогодишни пакетчиња.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close