Дописници МКДОпштински вести

Градоначалникот Гошаревски ги посети дежурните служби во Ресен

Градоначалникот на Општина Ресен, Живко Гошаревски на новогодишната ноќ ги посети дежурните екипи во Итната медицинска помош, Полициската станица - Стење, Територијалната противпожарна единица и одделението за внатрешни работи.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close