Дописници МКДОпштински вести

Градоначалникот Дука со отчет за сработеното во 2020 година

Градоначалникот на Општина Дебар Хекуран Дука, денеска даде отчет за сработеното во текот на годинава која изминува, а зборуваше и за планираните активности за наредната година.

Back to top button
Close
Close