Дописници МКДОпштество

Градоначалниците Дука, Ибраим и Куртовски разговараа за проблемите кои ги засегаат жителите од трите општини

Градоначалниците на Дебар, Хекуран Дука, на Маврово и Ростуше, Медат Куртовски и на Центар Жупа, Аријан Ибраим попладнево одржаа средба во кабинетот на Дука, на која е разговарано за актуелни прашања кои ги засегаат жителите од трите општини.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close