БизнисБизнис.ПорталЕкономија

Граѓаните и фирмите преку МКБ може да имаат увид во сопствената задолженост

Македонското кредитно биро речиси 13 години нуди можност на физичките и правни лица брз и точен увид за статусот на долговите и подмирувањето на истите, безбедно деловно опкружување и сигурно чекорење низ процесот на деловното одлучување.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close