Дописници МКДОпштествоХроника

Гостиварец осомничен за обљуба на малолетничка

Триесет и едногоидшен гостиварц е лишен од слобода откако бил пријавен дека извршил обљуба на малолетна девојка. Полицијата работи на расветлување на случајот.

Back to top button
Close
Close