0_Web_Aktuale0_Web_Përzgjedhja e redaktoritEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Gorbaçov: Rusia të pengojë konflikt të mëtutjeshëm mes SHBA-së dhe Kinës

Pandemia solli deri në keqësim të marrëdhënieve mes SHBA-së dhe Kinës dhe Rusia duhet në mënyrë diplomatike të pengojë thellim të mëtutjeshëm të konfliktit, deklaroi ish-lideri sovjetik Mihail Gorbaçov.

Back to top button
Close
Close