0_Спорт.ПорталСпорт.СлајдерФудбал

Гонзалес нов тренер на Хетафе, Бордалас на клупата на Валенсија

Поранешниот играч за врска на мадридски Реал, 58-годишниот Гонзалес, претходно го тренираше Хетафе во периодот од 2009 до 2011 година.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close