0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталОпштествоХроника

Голема полициска акција во Скопје за апсење на лица, инволвирани во трговија со оружје и дрога

Видливо е полициско присуство во Сингелиќ и на други локации, а според изворите од истрагата приведени се 12 лица, а меѓу нив и еден полицаец .

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close