Svet.SlajderСветСвет.Портал

 Голем пожар во Њу Џерси, изгоре фабрика за рециклирање

Голем пожар во северниот дел на американската држава Њу Џерси во текот на ноќта зафати погон за рециклирање.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close