Дописници МКДОпштество

Голем дел од штипските здравствени работници ја добија еднократната парична награда

Дел од штипските здравствени работници денеска ја добија еднокртаната парична награда од 30.000 денари од Владата и Министерството за здравство.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close