0_Магазин.ПорталСцена

Глумицата Шејлин Вудли е во врска со рагбистот Арон Роџерс

Таа беше поврзувана и со рагбистот Бен Волавола, во 2018 година. Меѓутоа, во април 2020 година таа изјавуваше дека „сака да биде сингл некое време“.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close