0_Магазин.ПорталСемејство

Глумицата Кетрин Хајгл е мајка на две посвоени ќерки и син

Во априлското издание на списанието за родителството и семејството - „Перентс“, Хајгл говори за тоа како се справува со нејзината кариера, децата, домашните миленичиња, како и со корона-карантините.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close