0_Magazinë.Portal0_Web_AktualeEvropëKulturëKulturë.PortalSkenaSvet.Slajder

Globi i artë për “Tokën e nomadëve” dhe “Borat 2”

Drama "Toka e Nomadëve" dhe satira "Borat 2" mbrëmë i fituan çmimet  për filmat më të mirë në ndarjen e Globuseve të arta. Këtë herë, kjo ishte kryesisht  solemnitet virtual, njëkohësisht  e mbajtur  në Los Anxhelos dhe Nju-Jork, nën masat e pandemisë dhe në shenjën e thirrjeve për respektim  më të madh të dallimeve.

Back to top button
Close
Close