0_Web_Насловна-слајдерSvet.SlajderСветСвет.Портал

Глобален пад на компјутерски системи погоди популарни веб-страници

Корисниците кои се обидоа да пристапат до некои од страниците добија порака за грешка DNS (Domain Name System), што значи дека нивното барање не може да стигне до страниците.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close