0_Sport,PortalFutbollSport.Slajder

Glazgou, Dublin dhe Bilbao të pasigurta për organizimin e Kampionatit evropian në futboll

Qytetet Glazgou, Dublin dhe Bilbao do të mund të mbeten pa organizim të ndeshjeve në Kampionatin e ardhshëm evropian në futboll, pasi qeveritë skoceze, irlandeze dhe spanjolle ende nuk kanë garannca për kthimin e spektatorëve në stadium.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close