0_Web_Актуелно0_Македонија.ПорталМакедонија.СлајдерОпштество

Главниот штаб за управување со кризи ја презема координацијата во борбата против пожарите

Од денеска Главниот штаб за управување со кризи ја презема целосната координација во борбата против пожарите.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close