0_Web_АктуелноЕвропаЕвропа.Портал

Главниот германски виролог се сомнева дека има нов вид коронавирус

Зборувајќи за новиот вид коронавирус што избувна во Велика Британија, Кристијан Дростен се сомнева дека можеби се работи за недоволно почитување на мерките или тие не биле доволно строги.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close