0_Maqedoni.PortalKronikëKronikë.PortalShoqëri

Gjykimi për “Aleancën ndërkombëtare” vazhdon më 10 dhjetor

Seanca e ardhshme për rastin "Aleanca ndërkombëtare" është caktuar për më 10 dhjetor. Gjykimi për këtë lëndë është në fazën e procedurës dëshmuese, gjegjësisht prezantimit të dëshmive materiale nga ana e prokurorisë. Lëndë e prezantimit të seancës së sotme ishin bisedimet nga „What's App" mes të akuzuarit Bojan Jovanovski dhe disa persona të tjerë, mes të cilëve edhe kryeministri Zoran Zaev.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close