0_Maqedoni.Portal0_MIA Investigon.Portal0_Web_Ballina - Sllajder0_Web_Përzgjedhja e redaktoritMakedonija.SlajderShoqëriTemë

Gjykim gjatë Kovidit-19

Pandemia e shkaktuar nga Kovid-19 e ndryshoi funksionimin dhe punën në të gjitha fushat e jetës. Teknologjia dhe veglat e reja në mënyrë të përshpejtuar e gjejnë rrugën e tyre në të gjithë sektorët, po madje edhe në industri në të cilat paraprakisht kanë qenë të paimagjinueshme.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close