0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Gjykata kushtetuese: Seancë përgatitore për iniciativat e Ligjit për PP-në dhe për Dekretin

Në Gjykatën kushtetuese sot duhet të mbahet seancë përgatitore për iniciativat për vlerësimin e kushtetutshmërisë së Dekretit për shpalljen e Ligjit për prokurorinë publike dhe Ligjin për prokurorinë publike nga 16 shkurti i vitit 2020.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close