0_Maqedoni.Portal0_Web_Ballina - SllajderMakedonija.SlajderPolitikë

Gjykata e Apelit do të debatojë për ankesat për dënimet me burg për Jovanovskin dhe Janevën

=Gjykata e Apelit në Shkup sot në seancë duhet t'i të shqyrtojë ankesat e aktgjykimit të shkallës së parë për rastin "Raket", në të cilën Bojan Jovanovski - Boki 13 u dënua me nëntë, ndërsa ish-prokurorja speciale Katica Janeva me shtatë vjet burg.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close