0_Maqedoni.PortalMakedonija.SlajderShoqëri

Gjithsej 934 raste të reja me virus korona, 454 të shëruar dhe pesë të vdekur

- Ministria e Shëndetësisë informoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 2.748 teste, ndërsa janë regjistruar 934 raste të reja me Kovid-19.

Back to top button
Close
Close