0_Maqedoni.PortalShoqëri

Gjithsej 320 pacientë po mjekohen në repartet infektive në vend, ka shtretër të lirë

– Në repartet infektive në vend në 24 orët e fundit është raportuar se trajtohen 320 pacientë pozitivë dhe të dyshimtë me korona virusin, njoftoi Ministria e Shëndetësisë.

Back to top button
Close
Close