EvropëSvet.Slajder

Gjermania, së bashku me partnerët në NATO në mënyrë të fshehtë po përgatitet për luftë bërthamore

Gjermania, së bashku me partnerët e NATO-s, po përgatitet fshehurazi për një luftë bërthamore ndërsa forcat ajrore po kryejnë manovra të fshehta që sugjerojnë një skenar të tillë, raportuan DPA dhe Bild.

Back to top button
Close
Close