EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Gjermania paraljamëron qytetarët të mos udhëtojnë pa nevojë në Çeki, Luksemburg dhe provincën austriake Tirol për shkak Kovid-19

Ministria e Punëve të Jashtme gjermane lëshoi ​​sonte paralajmërime për qytetarët për udhëtime në Republikën Çeke, Luksemburg dhe provincën austriake të Tirolit.

Back to top button
Close
Close