0_Web_Ballina - SllajderEvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Gjermania mendon për mbylljen e kufijve të brendshëm dhe të jashtëm për shkak të Kovid-19

Gjermania me siguri do t'i mbyllë kufijtë e saj me vendet fqinje nëse ata nuk reagojnë shpejt në parandalimin e përhapjes së Kovid-19, deklaroi sot shefi i zyrës së kancelares gjermane Angela Merkel, Helge Braun.

Back to top button
Close
Close