0_Sport,PortalFutbollRezultatetSport.Slajder

Gjermania, Holanda dhe Kroacia u kualifikuan për KE 2020

- Ekipet e Gjermanisë, Holandës, Kroacisë dhe Austrisë u kualifikuan për finalen e Kampionatit Evropian në verën e ardhshme pas ndeshjeve të djeshme kualifikuese.  

Back to top button
Close
Close