EvropëEvropë.PortalSvet.Slajder

Gjermania apelon për përmbajtshmëri pas vrasjes së shkencëtarit iranian

Gjermania sot u bëri apel të  gjitha palëve të tregojnë përbajtshmëri pas vrasjes së shefit të programit iranian për armatim bërthamor Mohsen Fahrizade dhe të shmanget përshkallëzimi i tensioneve.

Back to top button
Close
Close