0_Web_AktualeBotëBotë.PortalSvet.Slajder

Gjenerali në pension Lojd Ostin do të jetë sekretari i ri amerikan i shtetit i Mbrojtjes

Ministër i ri i Mbrojtjes në administratën e presidentit amerikan Xho Bajden do të jetë gjenerali në pension Lojd Xhej Ostin, i cili ishte komandant i forcave amerikane në Lindjen e Mesme gjatë qeverisë së presidentit Barak Obama, dhe ai është afroamerikani i parë në atë pozicion.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506
Back to top button
Close
Close