0_Maqedoni.PortalServise informueseShoqëri

Gjatë dy ditëve të ardhshme, moti do të jetë stabil me temperatura të ulta, gjatë fundjavës me vranësira dhe të reshura të shiut

Gjatë dy ditëve të ardhshme moti do të jetë stabil me temperatura të ulta në mëngjes dhe me kushte për mjegull në disa lugina.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close