0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeMakedonija.SlajderShoqëri

Gjatë ditës së djeshme kanë aplikuar 11.431 vaksina

Vaksinimi po zhvillohet pa pengesa në të gjitha pikat e vendit. Interesimi për vaksinim po rritet çdo ditë dhe deri më tani numri i personave që kanë shprehur dëshirën për vaksinim përmes platformës në internet vakcinacija.mk është 448.502 qytetarë, informon Ministria e Shëndetësisë.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close