EvropëEvropë.Portal

Gincburg: Sputnik V mbron nga të gjitha mutacionet e Kovid-19

Vaksina ruse kundër koronavirusit, Sputnik V, mbron nga të gjitha mutacionet e njohura të Kovid-19, pohon drejtori i Qendrës kombëtare për epidemiologji dhe mikrobiologji “Gamaleja”, Aleksandar Gincburg.

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close