Svet.SlajderЕвропаЕвропа.Портал

Германските фирми прогнозираат дека анти-ковид мерките ќе бидат во сила до септември

Германските компании очекуваат дека секојдневието и нивниот бизнис ќе бидат ограничени уште многу месеци, покажуваат резултатите од најновото бизнис истражување на институтот ИФО.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close