0_Web_АктуелноГраѓански сектор

Германска донација за Поликлиниката во Шуто Оризари

Поликлиниката во Шуто Оризари денеска ќе добие донација од Министерство за надворешни работи на Сојузна Република Германија.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Таг
Back to top button
Close
Close