Svet.SlajderЕвропа

Германија ќе ги повлече војниците од Авганистан на почетокот од јули

Германското Министерство за одбрана денеска соопшти дека ќе ги повлече војниците ид Авганистан на почетокот на јули

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Таг
Back to top button
Close
Close