0_Спорт.ПорталОстанатоСпортСпорт.Слајдер

Георгиевски: Македонското знаме за мене е светост, одам да победам

Борба за највисок пласман најави таеквондистот Дејан Георгиевски, кој утре наутро ќе биде четвртиот македонски претставник со настап на Олимписките игри во Токио.

Back to top button
Close
Close