Политички партии

Георгиевска: Со речиси две милијарди денари ќе се поддржат плати за 60.000 вработени за февруари и март, грижата за сите продолжува

Со петтиот пакет економски мерки, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев продолжува со вистинска грижа за работниците, за граѓаните, за економијата

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close