0_Web_АктуелноSvet.SlajderСветСвет.Портал

Георгиева: Неопходни се одлучни чекори за решавање на долговите

Купуваме малку време, но мора да се соочиме со реалноста дека е потребна многу порешителна акција, рече Георгиена на состанокот на Групата 30 поранешни политичари и економски експерти.

Back to top button
Close
Close