BotëBotë.PortalSvet.Slajder

Gejts: Në rrjetet sociale po përhapen teori “të çmendura” të komplotit

Filantropi dhe bashkëthemeluesi i kompanisë "Majkrosoft", Bil Gejts deklaroi se ka hasur në teori konspirative dhe dashakeqe për të që po përhapen në rrjetet sociale gjatë pandemisë Kovid-19.

Back to top button
Close
Close