0_Спорт.ПорталSport.SlajderФудбал

Гатузо на лето си оди од Наполи

Шпекулациите околу заминувањето на Гатузо дополнително засилија, откако дел од медиумите известија дека претседателот на Наполи, Аурелио Де Лаурентис, е во контакт со шпанскиот стратег Рафаел Бенитез.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close