0_Спорт.ПорталКошарка

Гасол се врати во Барселона по две децении во НБА лигата

Шпанскиот кошаркарски клуб Барселона го потврди вечерва ангажманот на По Гасол, кој се враќа во својот матичен тим по 20 сезони минати во НБА лигата.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close