Svet.SlajderСветСвет.Портал

Ганц: Израел разгледува како да ги заштити стотиците Израелци кои се под истрага на Трибуналот во Хаг

Никогаш не се плашев да ги пробијам непријателските редови и да продолжам да го правам истото секогаш кога ќе морам, рече Ганц и додаде дека тој самиот можеби се наоѓа на списокот за апсења, пренесоа британските медиуми.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close