СветСвет.ПорталСвет.Слајдер

Ганц: Израел е подготвен да го нападнеме Иран

Израелскиот министер за одбрана Бени Ганц денеска се закани дека дека Израел е подготвен да го нападне Иран

Back to top button
Close
Close