0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Фудбалските навивачи во Шпанија против формирање Супер лига

Мнозинството фудбалски навивачи во Шпанија се изјаснија против формирањето Супер лига на најбогатите европски екипи, покажуваат неколку анкети објавени денеска.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

Даниела Димовска 075 284 502
Јованка Јанковска 075 280 297
Вида Димова 075 284 506
Back to top button
Close
Close