0_Спорт.ПорталSport.SlajderСпортФудбал

Фудбалерите на Бока преспаа во автобус пред полициска станица

Фудбалерите на аргентинскиот фудбалски гигант Бока Јуниорс ја минаа ноќта во автобус пред полициска станица, откако физички се пресметаа со обезбедувањето на натпреварот од Копа Либертадорес против бразилскиот клуб Атлетико Минеиро.

Веста е достапна само за претплатниците на веб-сервисот на МИА.
Логирајте се или контактирајте го секторот за маркетинг за повеќе информации.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Back to top button
Close
Close