0_Maqedoni.Portal0_Web_AktualeParashkimi i motitShoqëri

Ftohtë dhe borë

Moti do të jetë me vranësira me reshje të përkohshme të shiut të cilat në male dhe në viset më të larta do të jenë të borës, ndërsa pasdite do të kalojnë në borë si edhe në shumë vende më të ulëta, por do të dobësohen për nga intensiteti.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

Daniela Dimovska 075 284 502
Jovanka Jankoska 075 280 297
Vida Dimova 075 284 506

Провери го и ова

Close
Back to top button
Close
Close